Grażyna Stanisławek

Kim jestem: żoną inwestora. Ale nie chcę aby inwestowanie było domeną naszych mężów. Dlatego staram się być inwestującą żoną inwestora. Ot co!

Po co ten blog:

  • Po pierwsze - namawiać będę czytelniczki do wzięcia swoich finansów w swoje ręce. Inwestujcie!
  • Po drugie - czasem faceci nas nie rozumieją. Opiszę co ja (i pewnie wiele z was) czuje gdy przychodzi do inwestowania. Podyskutujmy o tym.
  • Po trzecie - pokażę jak inwestując niewielkie pieniądze w abonament możesz wykorzystać funkcje portalu Opiekuna Inwestora -> wtrąciłam tam swoje trzy grosze. Powiem po prostu jak ja jako kobieta rozumiem to co w portalu najlepsze.

I nie będę ukrywać...

Jestem związana z portalem Opiekun Inwestora - trudno nie być, jeżeli stworzył go mój mąż :) Ale obiecuję być obiektywna. Widziałam z jakim zapałem i ile ludzi pracowało nad tym projektem. I sama jestem przekonana do tego co portal oferuje (szczerze - nie znaleźliśmy portali o choćby zbliżonej funkcjonalności). Piszę to abyś wiedziała, że to co czytasz to moje przemyślenia kobiety, która chce być skutecznym inwestorem. A jeżeli już będę wspominać portal - to w taki sposób aby pokazać Ci w czym Ci pomoże. A nie jako zwykłą reklamę. Po prostu chcę wylać na "ekran" moje przemyślenia inwestycyjne.

Najnowsze komentarze
2013-04-05 19:08
kredyty pozyczki:
Zacznij od małych inwestycji. Poczujesz się pewniej
Nie fundusze, tylko pożyczki prywatne - to są najlepsze inwestycje.
2011-05-03 16:56
pożyczki.:
Co czycha na inwestorkę na rynku funduszy?
To prawda, nie należy ufać nikomu.
2011-05-03 16:55
kredyt mieszkaniowy.:
Co czycha na inwestorkę na rynku funduszy?
Ja mam takich znajomych że lepiej ich nie pytać bo celowo źle doradzą.
Archiwum
Rok 2008