I nie mów mi, że nie masz czasu na inwestowanie...
 Oceń wpis
   

... to nie najlepsza wymówka.

Czy sądzisz, że nie masz czasu i już jest za późno?

Odpowiedź brzmi: i tak i nie.

Tak, jeśli nie zmienisz swego sposobu myślenia i nie uwierzysz w siebie. To trudny proces ale możliwy w każdym wieku. Mojemu dziecku mówię, że nie ma rzeczy niemożliwych. Trzeba znaleźć tylko rozwiązanie, tzn. próbować różnych sposobów działania. Nauczyłam się tego od swojej mamy, choć sama w pewnym okresie mego życia zapomniałam i poddałam się. Ale zawsze można wrócić na (lub odkryć) tę poprawną "ścieżkę"

Nie - ponieważ nigdy nie jest za późno. Inwestowanie w fundusze może być i będzie dla Ciebie szkołą życia. Wszystko zależy jaką wiedzę będziesz posiadała no i jaką determinację. Moja mama jako wzór miała szczęśliwe małżeństwo swych rodziców. Wiedziała do czego chciała dążyć, ale potrafiła też reagować na zmieniające się warunki tak samo jak jedziesz samochodem i reagujesz na sytuację na drodze. Aby inwestować musisz się nauczyć jeździć. Wtedy opanujesz swoje obawy. Znajdziesz odpowiedzi na swoje wypowiedziane i niewypowiedziane pytania.

Ja zawsze mówię "nie - nigdy nie jest za późno".

Jak ja znajdę na to czas?

W końcu powinienaś conieco o tych funduszach wiedzieć i pilnować je, aby nie stracić. Jak od nowa zorganizować sobie dzień, jeżeli już i tak nie wystarcza Ci czasu, który dzielisz na pracę do późna i dom? Może zapomniałaś o czasie tylko dla siebie? Pamiętaj, na wszystko jest rada. Pokażę Ci triki, które ułatwią Ci przygodę w funduszami inwestycyjnymi. Na wszystko jest rozwiązanie, tylko nie rezygnuj. Nie cofaj się wstecz, bo świat idzie do przodu.

Nie wystarczą tylko pieniądze. Potrzebna jest wiedza.

Realia przyszłej emerytury od Państwa nie gwarantują Ci przyzwoitych dochodów, więc pragniesz poszerzyć swoją wiedzę o finansach i inwestowaniu, aby godnie żyć.
 

Komentarze (1)
Spójrz w siebie i zobacz... Postaw sobie cele, one uchronią...

Komentarze

2011-05-03 16:51:58 | *.*.*.* | pożyczki pozabankowe
Re: I nie mów mi, że nie masz czasu na inwestowanie... [0]
Trzeba jeszcze szczęścia łut. skomentuj
Najnowsze komentarze
2013-04-05 19:08
kredyty pozyczki:
Zacznij od małych inwestycji. Poczujesz się pewniej
Nie fundusze, tylko pożyczki prywatne - to są najlepsze inwestycje.
2011-05-03 16:56
pożyczki.:
Co czycha na inwestorkę na rynku funduszy?
To prawda, nie należy ufać nikomu.
2011-05-03 16:55
kredyt mieszkaniowy.:
Co czycha na inwestorkę na rynku funduszy?
Ja mam takich znajomych że lepiej ich nie pytać bo celowo źle doradzą.
O mnie
Grażyna Stanisławek
Będzie biznesowo i krótko. Kim jestem: żoną inwestora. I nie chcę aby inwestowanie było domeną naszych mężów. Dlatego staram się być inwestującą żoną inwestora. Ot co! I do tego nawiać będę czytelniczki bloga.
Archiwum
Rok 2008